Sponsorowane
Kumulacja/Bonusy
Kumulacja w Lotto na sobotę: 4 000 000

Bonus Multi Multi: 0
Wyniki
Sprawdź czy wygrałeś
Forum
Historyczne wyniki
Statystyki

Regulamin

 1. Właścicielem serwisu jest firma Webserwis z siedzibą w Mikołowie ul. Paprotek 67.
 2. Korzystanie z serwisu, a w szczególności rejestracja równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie gwarantujemy, że tak jest.
 4. Nie ponosimy odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność prezentowanych informacji, jak również za ich przydatność dla określonych działań Użytkowników.
 5. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za wykorzystanie przez Użytkownika informacji pochodzących z serwisu, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji.
 6. O tym czy dany kupon, los itp. wygrywa decyduje tylko i wyłącznie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
 7. Wirtualne zakłady są tylko zabawą i nie mają żadnego wpływu na wygrane, w szczególności nie służą do zawierania prawdziwych zakładów!
 8. Na forum obowiązują zasady netykiety. Zastrzegamy sobie możliwość usunięcia i/lub edycji każdego posta, w tym w szczególności – wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych, reklamowych, spamu itp.
 9. Z określonych niniejszym Regulaminem usług mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych.
 10. Wydawca nie odpowiada za brak dostępu do serwisu
 11. Jakiekolwiek próby włamania do serwisu skutkują zablokowaniem dostępu do serwisu oraz konsekwencjami prawnymi.
 12. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail informacji handlowej (w tym niezapowiedzianych wiadomości reklamowych i informacyjnych) w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie jego danych osobowych. Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.
 13. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Informacja o planowanych zmianach będzie każdorazowo dostępna z wyprzedzeniem na stronie. Aktualna wersja Regulaminu będzie każdorazowo dostępna w serwisie lotto.csa.pl i obowiązuje od momentu jej zamieszczenia.


Copyright © 2012 Bolesław Maszka
All rights reserved.

Regulamin | Polityka prywatności | O nas | Kontakt